Eskişehir Isı Pompaları - Taahhüt Proje Montaj Hizmeti

İster ısıtma ister soğutmada kullanın, daha az enerji tüketerek ihtiyaçlarınızı verimli şekilde gideren ısı pompalarının montajında Eskişehir ısı pompaları proje ekibi Üç Elmas Mühendislik olarak profesyonel destek sunmaktayız. Kompakt üniteleri ve kolay birleşen bağlantı yapıları ile ısı pompalarında projelendirmeden teslime kadar uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Güvenilir ve emniyetli çalışma için gerekli olan genleşme tankı, hava alma vanası, basınç anahtarı vb. parçalara sahip tam ünitenin uygun yere ve mevcut projeye göre montajının yapılması ve çalışır halde teslim edilmesini kapsayan uygulamalarımızda profesyonel çözümler sunmaktayız.

Neler Yapıyoruz?

Kompak ünite kurulumu
Isı değiştiricinin kurulumu
Sıcak ve soğuk su borularının kontrolü
Su ayırıcılarının kurulumu
Vanaların kurulumu ve kontrolü
Emniyet valflerinin kurulumu ve kontrolü
Termostatların kurulumu ve kontrolü
Filtrelerin kurulumu ve kontrolü

Uygulama Alanları

Okul
Hastane
Belediye ve Sosyal Tesis
Kültür Merkezi
AVM
Fabrika
Konut ve İş Yerleri
Havuzlar ve Spor Merkezleri için ısı pompası kurulumu!

Eskişehir ısı pompaları tesisatı proje yapım ve uygulama firması Üç Elmas Mühendislik olarak yılların sektörel tecrübesi, geniş araç filosu, uzman teknik kadro ve güncel ekipmanlarımızla ısı pompalarınızın kurulumunu yapıyor, sizlere maksimum kapasiteyle çalışan, çevreci bir ısı pompası sistemi hazırlamaktayız. Siz de firmanıza özel ısı pompası tesisatı satış ve kurulum projeleri ile ısı pompası fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim adresimizden Eskişehir ısı pompası proje danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Proje

Projeler uluslararası proje yönetim standartlarına uygun olarak alanında deneyimli teknisyenlerimiz tarafından maksimum enerji verimliliği baz alınarak yürütülür.

Taahhüt

Mekanlarınız için tesisat sistemleri sunarken yüksek kalitede iş yapmayı, mimari detaylarla paralel ilerlemeyi, sistemleri çalışır halde, sorunsuz ve zamanında teslim etmeyi taahhüt ederiz.

Montaj

Mekanik tesisat sistemlerinin en çok verim sağlayacağı yerlere kusursuz ve sorunsuz şekilde montajını yaparken mekanlara özel projelendirme ve montaj çözümleri hazırlarız.

Eskişehir Üç Elmas Mühendislik olarak Odunpazarı, Tepebaşı, Sivrihisar, Çifteler, Seyitgazi, Alpu, Mihalıççık, Mahmudiye, Beylikova, İnönü, Sarıcakaya, Günyüzü, Mihalgazi, Han başta olmak üzere Eskişehir ilçelerinin tamamına mekanik tesisat, VRF klima, ısı pompası, güneş enerjisi sistemleri ve ısı geri kazanım cihazları için profesyonel çözümler ve firmaya özel projeler sunmaktayız.

Mekanik Tesisat, VRF-VRV ve Klima Tesisat Sistemleri

hakkında bilgi almak ve danışmanlarımızın size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.